25 kwietnia’09

21 kwietnia, 2009

Jak zrobić z jednej z mniej lubianych czynności, jaką jest coroczne spowiadanie się przed urzędniakmi Urzędu Skarbowego, dobrą zabawę? Wystarczy sprawdzić co robią wolontariusze wrocławskiego hospicjum. W tym roku zoorganizowali festyn pod tytułem „Pitnik” na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Zaufane księgowe wypełniały arkusze wszystkim chętnym, a zapłatą za ich pracę były odprowadzane 1%-tówki na rzecz hospicjum. Do zabawy dołaczyli zaproszeni goście: piłkarze z zespołu WKS Śląsk, którzy poprowadzili mecz piłki nożnej dla dzieci, wrocławski artysta Sambor Dudziński, który bawił i wzruszał swoim głosem oraz rodziny i dzieci z hospicjum.
Wieczorem Kuba z rodzicami został zaproszony na mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Jagielonia Białystok i WKS Śląsk. Zajęcie raczej dla chłopaków – nie zazdroszczę.
Dla mnie był to dzień kolejnego występu w lokalnej telewizji. No cóż?! Hm? Może to moje przeznaczenie być gwiazdą? Pewnie niedługo znów o mnie usłyszycie. Pozdrawiam moich fanów. Specjalnie dla nich przygotowałam galerię z pikniku.


Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (required)

Email (required)

Witryna internetowa

Speak your mind