25 kwietnia ’09

Jak zrobić z jednej z mniej lubianych czynności, jaką jest coroczne spowiadanie się przed urzędnikami Urzędu Skarbowego, dobrą zabawę? Wystarczy sprawdzić co robią wolontariusze wrocławskiego hospicjum. W tym roku zorganizowali festyn pod tytułem „Pitnik” na Wyspie Słodowej we Wrocławiu. Zaufane księgowe wypełniały arkusze wszystkim chętnym, a zapłatą za ich pracę były odprowadzane jednoprocentówki na rzecz hospicjum. Do zabawy dołączyli zaproszeni goście: piłkarze z zespołu WKS Śląsk, którzy poprowadzili mecz piłki nożnej dla dzieci, wrocławski artysta Sambor Dudziński, który bawił i wzruszał swoim głosem oraz rodziny i dzieci z hospicjum.
Wieczorem Kuba z rodzicami został zaproszony na mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Jagiellonia Białystok i WKS Śląsk. Zajęcie raczej dla chłopaków – nie zazdroszczę.
Dla mnie był to dzień kolejnego występu w lokalnej telewizji. No cóż?! Hm? Może to moje przeznaczenie być gwiazdą? Pewnie niedługo znów o mnie usłyszycie. Pozdrawiam moich fanów. Specjalnie dla nich przygotowałam galerię z pikniku.

Możesz również polubić