16 marca’11

16 marca, 2011

Ula igra z ogniem - fotografia od WojtkaMam siedem lat. Siedem jak siedem życzeń. Muszę przyznać, że sześć już się spełniło. Pierwsze – przeżyłam ten czas, który cudem został mi podarowany. Drugie – mam wspaniałą rodzinę, która nie bez przeszkód, trzyma się razem jak nigdy. Trzecie – to potwierdzenie drugiego, mam na dodatek młodszego brata Marka. Czwarte – oprócz najbliższej rodziny, mam jeszcze wspaniałych przyjaciół z hospicjum, przedszkolankę Magdę, rehabilitantki i inne drogie mi osoby, które są ze mną gdy ich potrzebuję. Piąte – dzięki Wam mam nowy samochód. Szóste zagadka – nie bolą ale nowe zdrowe rosną. A tylko siódme mam życzenie, aby to wszystko o czym powiedziałam wcześniej – trwało.


3 komentarze to “16 marca’11”

 1. Krysia on 19 marca, 2011 12:05 pm

  Uleńko, wszystkiego dobrego dla Ciebie i Twojej rodzinki. Dużo szczęścia, radości, siły i jak najwięcej życzliwych ludzi wokoło.

 2. Hanka Jefimowicz on 21 marca, 2011 11:18 am

  dzisiaj naj…dla Ulci…niech nadal będzie dzielna otoczona miłością z każdej strony… jak sie tylko da!!! Dołączam i swoją cząstkę :)))) wraz z kartką z ogródka….
  PS.w to miejsce życzenia trafiają z małym opóźnieniem, przekopiowane z e-maila…ale to nic, prawda?

 3. Hanka Jefimowicz on 21 marca, 2011 11:31 am

  a tak naprawdę to dzisiaj NAJ…dla Mamy Ulci…niech większość dni będzie taka wiosenna, słoneczna, radosna…:)
  już wczoraj udało nam się poświętować…byliśmy z całą fantastyczną rodzinką na spacerze w Parku Grabiszyńskim…co prawda chłopcy większość czasu spędzili w „okopach”..ale Mareczkowi i tak udało się powąchać wiosenne krokusy choć najbardziej chciał je zerwać dla mamy…ale są to przecież „kwiatki zabronione”… my natomiast z Ulcią zachwycaliśmy się gonitwami psów…Fajnie było, prawda?

Trackback URI | Comments RSS

Leave a Reply

Name (required)

Email (required)

Witryna internetowa

Speak your mind